Ośrodek szkolenia kierowców w Bielsku-Białej Nasza firma

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii B. Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy.

Wykształciliśmy już wielu kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza ogromna cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego poruszania się pojazdem i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w każdych warunkach.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy . Każda osoba ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego ucznia dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości.

Szkolenia prowadzone są w klimatyzowanych samochodach TOYOTA Yaris, w identycznych pojazdach odbywają się jazdy egzaminacyjne. W przeciwieństwie do niektórych szkół my nie oszczędzamy na paliwie, nie ma żadnego limitu kilometrów. Dostosowując się do Państwa potrzeb zapewniamy krótki czas szkolenia z możliwością rozpoczęcia jazdy szkoleniowej z dowolnego miejsca w Bielsku-Białej. Nasi instruktorzy są do Państwa dyspozycji codziennie (także w sobotę i niedzielę) w godzinach 6:00 – 22:00.

Dysponujemy salą wykładową w centrum miasta ( ul Cyniarska 22, 50 metrów od przystanku autobusowego na ul. Piłsudskiego). Zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej. Wszystkie książki, pomoce naukowe, egzaminy wewnętrzne są wliczone w cenę kursu – nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wykłady prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy posiadają doskonałe umiejętności pedagogiczne.

Posiadamy plac manewrowy, dobrze oświetlony, który jest pełnym odzwierciedleniem placu egzaminacyjnego.

Nasza szkoła jazdy po raz kolejny zajęła 1-wsze miejsce w rankingu zdawalności egzaminów na prawo jazdy według Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w latach 2015, 2016, 2018.