Ośrodek szkolenia kierowców w Bielsku-Białej Nasza firma

Nasza szkoła jazdy po raz kolejny zajęła 1-wsze miejsce w rankingu zdawalności egzaminów na prawo jazdy według Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w latach 2015, 2016, 2018, 2019, 2020 oraz 2021.

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii A oraz B. Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy.

Wykształciliśmy już wielu kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza ogromna cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego poruszania się pojazdem i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w każdych warunkach.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy . Każda osoba ma inne predyspozycje do kierowania pojazdem, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego ucznia dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości.

Szkolenia na kat. B prowadzone są w klimatyzowanych samochodach TOYOTA Yaris, szkolenia na kat. A odbywają się na motocykalch Suzuki Gladius 650 oraz YamahaYBR 125 - w identycznych pojazdach odbywają się jazdy egzaminacyjne. W przeciwieństwie do niektórych szkół my nie oszczędzamy na paliwie, nie ma żadnego limitu kilometrów. Dostosowując się do Państwa potrzeb zapewniamy krótki czas szkolenia z możliwością rozpoczęcia jazdy szkoleniowej z dowolnego miejsca w Bielsku-Białej.

Dysponujemy salą wykładową w centrum miasta ( ul.Cyniarska 22, 50 metrów od przystanku autobusowego na ul.Piłsudskiego). Zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej. Wszystkie książki, pomoce naukowe, egzaminy wewnętrzne są wliczone w cenę kursu – nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wykłady prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy posiadają doskonałe umiejętności pedagogiczne.

Posiadamy plac manewrowy, dobrze oświetlony, który jest pełnym odzwierciedleniem placu egzaminacyjnego.